Nawilżacze , oczyszczacze powietrza

Nasze zdrowie i samopoczucie, zależy od wielu czynników. Aby w ludzkim organizmie wszystkie procesy życiowe przebiegały bez zakłóceń, dostarczyć należy do każdego układu energii. Bez tlenu, uzyskanie energii jest po prostu niemożliwe, stąd oddychanie jest tak ważną funkcją życiową. Oddychamy powietrzem, czyli mieszaniną gazów, które oprócz bezcennego tlenu zawiera szereg szkodliwych produktów. Mikroskopijne pyły, szkodliwe tlenki, rakotwórcze benzopireny, to niestety stały element naszego otoczenia.

Jak porawdzić sobie z zanieczyszczonym powietrzem?

Coraz częściej układ odpornościowy człowieka nie jest wstanie poradzić sobie z tak dużą ilością niekorzystnych czynników i organizm zaczyna niedomagać. Choroby układu oddechowego, krążeniowego, alergie, to choroby cywilizacyjne. Za postęp technologiczny i życiowe udogodnienia płacimy wysoką cenę - zdrowie. Sami nie poprawimy jakości powietrza na zewnątrz, ale już w mieszkaniu mamy możliwość odciążyć nasz organizm.

Skuteczna walka z zanieczyszczonym powietrzem - oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Oczyszczacze powietrza to skuteczne narzędzie z zanieczyszczonym powietrzem. Sprawdzają się w domach, ale i nie tylko. Zakup takiego urządzenia do biura czy innego miejsca pracy, to przemyślana inwestycja. Czyste powietrze, to mniej chorób, a co za tym idzie, mniej udających się na zwolnienie lekarskie pracowników. Oczyszczacz powietrza to skuteczny sposób na walkę z kurzem, roztoczami, drobnoustrojami, lotnymi związkami chemicznymi i przykrymi zapachami. Najważniejszym elementem tych urządzeń jest filtr. Najskuteczniejszy, trzy stopniowy. Wstępny - zatrzymujący większe zanieczyszczenia np. sierść i kurz, filtr węglowy - usuwa benzeny, formaldehydy i brzydkie zapachy i HEPA – walczy z bakteriami, alergenami, wirusami i grzybami. Wybierając oczyszczacz powietrza należy wziąć pod uwagę jego parametry, czyli rodzaj i żywotność filtra, jaką ilość powietrza urządzenie przefiltruje w ciągu godziny, wielkość pomieszczenia, w którym będzie pracować i głośność pracy oczyszczacza. W okresie grzewczym powinniśmy zaopatrzyć się w nawilżacze powietrza, bo również wysuszone powietrze jest przyczyną problemów z oddychaniem, skórą, śluzówkami i snem. W naszym sklepie posiadamy oczyszczacze i nawilżacze powietrza o eleganckim wyglądzie z dodatkowymi funkcjami, renomowanych producentów i w różnych przedziałach cenowych. Zapraszamy na zapoznania się z naszą ofertą i dokonanie zakupów. Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych.