Masażery stóp

Zmęczone nogi i obolałe stopy? Z urządzeniami masującymi, to już przeszłość!

Już 4 tysiące lat temu medycyna chińska wykorzystywała wiedzę związaną z receptorami i stosowała masaże jako zabiegi lecznicze. Człowiek coraz częściej docenia wiedzę starożytnych kultur, tym bardziej, że jest ona podparta współczesnymi, naukowymi badaniami i coraz częściej sięga po zabiegi z wykorzystaniem masażu. Po męczącym dniu, chodzeniu w butach na obcasach, dalekim spacerze i zbyt intensywnym wysiłku fizycznym, masaż stóp jest nieoceniony. Wizyta w SPA byłaby pomocna, ale nie zawsze mamy czas, ochotę czy pieniądze na zabiegi w takim ośrodku. Widząc zainteresowanie urządzeniami masującymi, producenci przyszli nam z pomocą i stworzyli elektryczne masażery do stóp i nóg, które z powodzeniem można stosować w domowych warunkach. 

Zalety masażu stóp i nóg

Przede wszystkim szybka ulga dla zmęczonych nóg, poprawa krążenia, samopoczucia, relaks, a ponieważ nasz organizm to szereg połączonych i zależnych od siebie mechanizmów, to masaż stóp ma szersze działanie. Pobudza układ odpornościowy, rozgrzewa, łagodzi bóle migrenowe, mięśniowe, bóle kręgosłupa. Masażer stóp nie wyklucza ulubionej formy odpoczynku jak czytania książki czy oglądania telewizji, ale łączą pożyteczne z przyjemnym. 

Masażery do stóp zyskują na popularności

Dostępne w naszym sklepie urządzenia są najlepsze pod względem parametrów użytkowo - technicznych, a ich cena jest przystępna. Masażery stóp i nóg wyposażone są w głowice masujące, mechanizmy rollowe, funkcje podgrzewania i panel sterowania ułatwiający obsługę urządzenia. Trzy programy automatyczne i trzy stopnie regulacji siły, dają możliwość wyboru odpowiedniego masażu dla potrzeb użytkownika. Dzięki prozdrowotnemu działaniu, zyskują coraz większe grono wielbicieli. Kupując masażer do stóp lub masażer  nóg, zapewnisz sobie doskonały relaks i poprawę samopoczucia kiedy tylko przyjdzie ci ochota.