Fotele masujące

Jak często odczuwasz bóle kręgosłupa, mięśni, zmęczenie i stres? "Bardzo często, a nawet codziennie". Takiej odpowiedzi udzieliłaby większość zapytanych osób. Problem ten, jakby się wydawało, nie dotyczy tylko ludzi pracujących fizycznie i starszych, znacznie częściej na takie dolegliwości uskarżają się osoby, których praca wymaga długich godzin siedzenia. Po wielu godzinach pracy chciałoby się ulżyć obolałym mięśniom, ale codzienne wizyty u masażysty bywają kłopotliwe ze względu na napięty grafik różnych zajęć, czasem mamy dość innych ludzi lub po prostu przekracza to nasze możliwości finansowe. Odpoczynek we własnym domu, relaks niezależny od innych ludzi, tego najbardziej potrzebujemy, by odzyskać siły. Może warto zainwestować więc we własne urządzenie masujące? Dzisiaj fotele masujące nie stanowią tylko wyposażenia sanatorium, hotelowego SPA i gabinetu masażu. Taki fotel z powodzeniem będzie Ci służył w domu.

Trzy klasy foteli masujących:

  • ekonomiczna - podstawowa funkcja, masaż pleców,
  • zaawansowana - oprócz funkcji podstawowej, dodatkowo masaż stóp, ogrzewanie, system poduszek powietrznych,
  • ekskluzywna - innowacyjne techniki masażu. 

Cena fotela masującego zależy głównie od funkcji, które posiada i producenta. Czasem lepiej dołożyć parę złoty i cieszyć się niezawodnością sprzętu. 

Podstawowym elementem fotela są ramiona masujące. Są to 2 – 4 kule z miękkiego tworzywa, umieszczone na końcach ramion i poruszające się wzdłuż kręgosłupa naśladując ruchy masażysty. W każdym urządzeniu mamy możliwość regulacji siły i szybkości zabiegu. Im więcej technik masażu posiada fotel, tym wyższa cena. O zaletach masaży dla ciała i ducha wiedzieli już starożytni, co więc nam dają, że ich właściwości doceniają współcześnie żyjący ludzie? 

Korzyści płynące z masażu w fotelu masującym?

Relaks, dotlenienie mięśni, poprawa krążenia, regeneracja sił, likwidacja napięcia całego ciała, to najważniejsze zalety fotela masującego. O innych przekonasz się kupując urządzenie. Czy to do użytku własnego, czy komercyjnego, w naszym sklepie masz wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.