Pościel wełniana

Zdrowy sen, to dobre samopoczucie przez cały dzień. Pewnie nie jednemu z Was przydarzyła się "ciężka noc", a potem jeszcze gorszy dzień. Efektem niewyspania jest zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy, czyli ogólnie mówiąc złe samopoczucie. Jeśli zaburzenia snu rzadko się nam przytrafiają, to jest to jeszcze do zniesienia. Problem pojawia się, gdy narasta ich częstotliwość. Jeśli w trosce o zdrowy sen pominiemy wybór właściwej pościeli, to na nic zda się wietrzenie pokoju i nieobjadanie się na noc.

Dla dobrego snu wybierz pościel wełnianą

Stare przysłowie mówi "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" i w dosłownym znaczeniu tego przysłowia, tak jest. Jaką pościel wybrać, kiedy rynek zalewa tysiące produktów? Ponieważ głównym założeniem działalności naszego sklepu jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie człowieka, proponujemy zakup pościeli wełnianej. Kto raz spróbował naturalnych produktów, nie zamieni je na inne. Chociaż cena może niektórych klientów odstraszać, to wspomnieć należy, że inwestycja w zdrowie zawsze się opłaca. W sprzedaży posiadamy pościel z wełny owiec merynosowych, kaszmirową - z włosa puchowego kóz kaszmirskich, wielbłądzią i z wełny alpak. Pościel wełniana jest miękka, przyjemna w dotyku i oddychająca. Posiada zdolności termoregulacyjne, higroskopijne i mikro masażu. Dzięki temu podczas snu nie jest nam ani za gorąco ani za zimno, w przypadku nadmiernej potliwości, wilgoć jest absorbowana, a ujemny ładunek jonowy cząsteczek wełny korzystnie wpływa na jakość snu i eliminuje złe samopoczucie. Dzięki zawartości lanoliny, pościel wełniana zatrzymuje zabrudzenia na powierzchni, lanolina jest również przyjazna dla skóry.

Pościel wełniana to gwarancja nie tylko komfortu!

Pościel wełniana, to nie tylko komfort i dobre samopoczucie, to pomoc w chorobach reumatycznych, układu krążenia i artretyzmie. Decydując się na zakup możemy wybrać pojedyncze elementy, ale z ekonomicznego i zdrowego punktu widzenia opłaca się zainwestować w komplety pościeli wełnianej. Każda część ciała będzie dopieszczona. Wysoka jakość naszych produktów pozwala się nimi cieszyć przez długi czas.