Pościel puchowa

Sen w puchowej pościeli - wygoda i troska o zdrowie

Moda nie jest najważniejsza przy wyborze pościeli, ale pozostałe kryteria, jak najbardziej. "Jaka nocka, taki dzionek", to stare powiedzenie nigdy nie traci na aktualności. Sen jest lekarstwem dla ciała i duszy. Niczym niezakłócony nocny wypoczynek gwarantuje dobry nastrój i energię w ciągu dnia. Często zapominamy, że na zdrowy sen ma wpływ wiele czynników. Wietrzenie pokoju i szklanka mleka mogą być niewystarczające, ale z wygodnym łóżkiem i komfortową pościelą, z pewnością poprawimy jakość snu. Pościel puchowa będzie dobrym wyborem, jeśli szukasz wygody i produktów naturalnych, a troska o środowisko jest twoim priorytetem.

Prawda i mity o pościeli puchowej

Często rezygnujemy z jej kupna, bo słyszeliśmy, że uczula. Pewnie tak jest z produktami niskiej jakości, niewiadomego pochodzenia i niskich standardów technologii produkcji. Dobrej jakości ciepłe kołdry całoroczne są wykonane z puchu polskich gęsi, hodowanych na ekologicznie terenach. Puch poddawany jest odtłuszczaniu, myciu, dezynfekcji i selekcji. Dzięki tym zabiegom otrzymujemy produkt czysty, pozbawiony szkodliwych dla zdrowia czynników. Niebywałą zaletą pościeli puchowej są jej właściwości termiczne, lekkość i przewiewność. Dzięki swej strukturze, chłonie powietrze z zewnątrz, zatrzymuje i ogrzewa. Potrafi dostosować się do temperatury ciała, co pozwala uniknąć efektu przegrzania organizmu bądź wyziębienia. Poszycie kołder i poduszek puchowych również wykonane jest z naturalnych materiałów jak bawełna czy jedwab. Przeszycia kasetowe zapobiegają przesuwaniu się puchu i gwarantują jego równomierne rozmieszczenie na całej powierzchni kołdry. Kołdry ciepłe puchowe miękko otulą ciało, dając uczucie komfortu i zapewniając zdrowy sen.

Gdzie kupować ciepłe pościele?

Oczywiście u sprawdzonych sprzedawców. Kupując w naszym sklepie komplety pościeli puchowej, kołdry i poduszki, dajemy ci gwarancję, że są to produkty polskich firm, najwyższej jakości, posiadające wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa dla zdrowia i środowiska.