Śpiwór, Miś Śpioszek (duży)

Producent: - brak producenta -

Czas dostawy: Towar chwilowo niedostępny.

399,00 

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Każdy z nas miał w dzieciństwie ulubioną zabawkę i bardzo często to był właśnie miś. Mały albo duży, najważniejsze żeby był miękki, puchaty i tylko mój. To marzenie wielu naszych dzieci – także dziś, kiedy asortyment zabawek jest tak szeroki i zróżnicowany.

Miś – maskotka bywa często powiernikiem sekretów, radości i smutków, bo na misiowe ucho można wszystko powiedzieć. To przyjaciel, który ich na pewno nie zdradzi.

Psychologowie informują, że otoczenie w jakim przebywa i wychowuje się dziecko ma na nie znaczący wpływ.

Dlatego dbając o dzieci wyposażamy pokoje w zabawki edukacyjne i kolory. W tym otoczeniu dziecka powinno być jednak przede wszystkim bezpiecznie. Bo zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa jest w przypadku małego dziecka sprawą zasadniczą. Powinny tam więc znaleźć się zabawki, które kojarzą się dzieciom ze spokojem, bezpieczeństwem, radością.

I taką rolę wspaniale spełnia śpiwór Miś Śpioszek.

Wykonany z materiałów zdrowotnych, o określonej klasie jakości i estetyce, zapewnia dbałość o jakość wypoczynku dziecka.

W sposób naturalny ogranicza przestrzeń dziecka, tym samym kojarzy mu się z czasem relaksu, snu, wypoczynku czy wyciszenia. Opatulając dziecko, daje mu potrzebny kontakt jak w ramionach rodzica. Ciepły, duży, puchaty przyjaciel – kojarzy się dzieciom z troską o nie i bezpieczeństwem. Sprzyja optymistycznym, radosnym snom.

Ułatwia wypoczynek dziecka w pobliżu rodzica podczas jego codziennych zajęć (np. kiedy maluch jest przeziębiony, w takim śpiworku może spokojnie towarzyszyć mamie w gotowaniu obiadu w kuchni).

Miś Śpioszek jest funkcjonalny: może pełnić rolę zapasowego łóżka dla dzieci naszych gości, daje się łatwo prać, ma w środku wygodny materacyk, a kiedy jest nam mniej potrzebny – można go powiesić za specjalne ucho na wieszaku czy nawet jako ozdobę w pokoju dziecka.

Dzięki swoim walorom Miś Śpioszek pomoże rodzicom w zadbaniu o prawidłowy rozwój psychoemocjonalny dziecka.

(oparte na opinii pedagoga rodzinnego)

Śpiwór Miś Śpioszek jest produktem chronionym w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

U nas masz gwarancję oryginalności wyrobu.

Miś wykonany jest z dzianiny futerkowej o wysokiej klasie jakości w dwóch kolorach: kremowym i brązowym. Głowa misia koloru brązowego ma charakterystyczny wypukły pyszczek koloru kremowego z czarnym noskiem, oczy o kształcie elipsy z dużymi źrenicami i niewielkie stojące uszy z kremowymi plamkami.

W boki tułowia wszyte są łapy, przy czym część spodnia łapy jest koloru kremowego i posiada kieszeń z wygodnym dostępem. W dolnej części ma wszyte krótkie charakterystyczne nogi koloru brązowego z wypukłościami imitującymi palce, stopy maja kolor brązowy.

Wierzchnia część tułowia o kształcie zbliżonym do elipsy koloru kremowego, który jest wykonany z dwóch części o różnej długości, przy czym część dłuższa zachodzi na krótszą tworząc pomiędzy nimi szczelinę z dostępem do wnętrza tułowia wyposażoną w zamek błyskawiczny.

Miejsce we wnętrzu wyłożone jest pianką poliuretanową, która sprawia że dzieci mogą w nim spać.
.
Wymiary: 65x225 (w środku misia 170)

Poszycie:
100 % acryl

Wypełnienie poduszki i głowy: 100 % silikon

Materacyk: pianka poliuretanowa (wys.: ok 5 cm)
 
100- PROCENTOWA GWARANCJA !

Wszystkie nasze produkty gwarantują 100% zadowolenie. Proszę zwrócić zakupiony towar, jeżeli okaże się inaczej. Zgodnie z Państwa życzeniem wymienimy towar lub zrefundujemy koszty zakupu. Nie chcemy, by jakikolwiek nasz produkt nie satysfakcjonował Państwa w pełni.

ZAPRASZAM I POLECAM !

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię