Solny inhalator SALTINHALER - BNM Medical

Producent: BNM Medical

Czas dostawy: wysyłka do 24-48 h

87,00 

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 8,99 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Terapia solą,
BNM Medical przedstawia inhalator solny zawierający naturalną sól, jego kompakowe wymiary zapeniają terapię w każdych warunkach, zdrowie jest zawsze przy tobie.

Zanieczyszczone powietrze i złe efekty środowiskowe mogą być w większości obwiniane za różne choroby układu oddechowego.

Terapia solankowa od dawna stosowana jest w krajach Europy Wschodniej (speleoterapia, haloterapia) w leczeniu chorób układu oddechowego. Specjalny mikroklimat kopalni soli i jaskiń korzystnie wpływa na oczyszczenie dróg oddechowych, umożliwiając w ten sposób powrót do zdrowia.

Wdychane cząstki soli przenikają do dróg oddechowych, rozpuszczają się w śluzie, zwiększając w ten sposób jego stężenie osmotyczne. Więc pochłonięte zostaje wody, co z kolei pomoże pozbyć się min. flegmy. Poza tym zabija bakterie i ma działanie przeciwzapalne

Inhalator solny jest skuteczną terapią uzupełniającą, nawet w przypadku cięższych, przewlekłych chorób układu oddechowego.


BNM Salt Inhaler jest w unikalnym obiegu z wymiennym workiem na sól, który jest podstawowym warunkiem higienicznego użytkowania produktu. Inhalator solny można myć w zmywarce i dezynfekować.

Stosowanie

Jak to wpływa na zdrowie?

BNM Salt Inhaler jest zalecany przede wszystkim w następujących przypadkach:

- problemy alergiczne związane z układem oddechowym,
- Krup (Laryngotracheobronchitis),
- POChP,
- nieprzyjemne objawy oddechowe spowodowane paleniem,
- infekcje dróg oddechowych,
- utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

Inhalator Solny ma następujące korzystne działania:

- poprawia objętość wydechu,
- pomaga w oczyszczeniu dróg oddechowych,
- pomaga flegmy pustej,
- zmniejsza nocny kaszel,
- ułatwia oddychanie,
- poprawia ogólną jakość życia pacjentów.

Jak stosować?
Zalecany czas aplikacji to 15 do 25 minut dziennie.
Aby osiągnąć lepszy wynik, zalecamy stosowanie inhalatora solnego.

Bardzo łatwo jest nauczyć się wdechu / wydechu. Umieść usta inhalatora w ustach, jakby to była fajka. Oddech z normalną intensywnością. Zawsze wydychaj powietrze przez nos, aby wilgoć z wydychanego powietrza nie mogła spłynąć z powrotem do inhalatora. Urządzenie może być stosowane w bardzo młodym wieku, jeśli dziecko może nauczyć się wdechu / wydechu przez inhalator

W niektórych przypadkach proces oczyszczania może wiązać się z kaszlem i odkrzuszaniem, ale jest to naturalne, ponieważ w ten sposób organizm pozbywa się stłumionych szlamów i brudu.

Proszę wyczyścić inhalator wilgotną ściereczką, ale upewnij się, że woda nie dostaje się do wewnętrznej części. Inhalator z porcelany może być dezynfekowany po wyjęciu worka z solą. Worek można ponownie włożyć tylko w suchy inhalator. Przechowuj inhalator w suchym miejscu! W celu uzyskania dalszych informacji zapoznaj się z instrukcją obsługi dołączoną do produktu.

Jaki jest najważniejszy efekt?

Wdychane cząstki soli są w stanie dotrzeć do najwęższych i najbardziej ekstremalnych odcinków układu oddechowego, a rozpuszczając się w flegmie, wyzwalają proces, który poprawi stan pacjenta. Rozpuszczona sól zwiększy stężenie osmotyczne, woda dostanie się do dróg oddechowych, co pomaga opróżnić flegmę (Chervinskaya i Zilber, 1995). Jest to niezwykle ważne, ponieważ w przypadku wielu chorób bakterie osiadające i rozmnażające się w śluzie najprawdopodobniej powodują pogorszenie stanu pacjenta.

Czy inhalator do soli jest dobry do zapobiegania chorobom układu oddechowego?

Tak, jest również zalecany do celów profilaktycznych. Niezwykle ważne jest zapobieganie chorobom układu oddechowego w przypadku palaczy i osób pracujących w obszarach zanieczyszczonych przemysłowo. Doświadczenia dowiodły, że wdychanie soli jest również korzystne w wyżej wymienionych przypadkach (Chervinskaya, 2006) (Roslaia and Mtsai, 2001). Oprócz tego haloterapia okazała się bardzo skuteczna w zmniejszaniu częstości ostrych dziecięcych chorób układu oddechowego.

Zastosowanie w pulmonologii i pediatrii

Budowa solnego inhalatora

Składa się z dwóch głównych części: porcelanowego korpusu w postaci normalnej rury i tłuczonej soli kamiennej. Torba na sól wykonana jest z materiału, który działa jak filtr: zapobiega wdychaniu większych ilości soli. Torba na sól jest wyjmowana, porcelanowy korpus można prać i można go zdezynfekować.

Substancja czynna inhalatora soli znajduje się w worku z solą.

Torebkę z solą można używać przez rok i można ją wymienić w dowolnym momencie. Jeśli to konieczne, można wyjąć torebkę z solą, a inhalator porcelany można myć i dezynfekować. Inhalator solny zapewni działanie oczyszczające drogi oddechowe podobne do tych w komorach solnych.

Wdychane cząstki soli przenikają do dróg oddechowych, rozpuszczają się w śluzie, zwiększając w ten sposób jego stężenie osmotyczne. Więc pochłonie więcej wody, co z kolei pomoże opróżnić flegmę.

Naukowcy zakładają, że inhalator solny redukuje procesy zapalne na dwa sposoby: z jednej strony nagłe zwiększenie stężenia soli zabija bakterie, az drugiej strony wziewna sól aktywuje makrofagi pęcherzykowe (osadzone w płucach), eliminując w ten sposób obce substancje w bardziej skuteczny sposób.

Czy są jakieś przeciwwskazania dotyczące stosowania inhalatora soli?

Mogę być używany przez każdego, minimalny wiek powinien wynosić ogólnie 5 lat (zapoznanie się z metodą aplikacji opisaną w instrukcji obsługi).

Czy ma jakieś skutki uboczne?

Doświadczenia dowiodły, że na początku leczenia może występować więcej kaszlu i skapywania jako przejściowych objawów, a gardło może być nieco podrażnione.

BNM SOLA INHALERA JEST KORZYSTAJĄCA Z ZDROWEGO ORGANIZMU, ORAZ PONIEWAŻ ZMNIEJSZA SZANSĘ ROZWIJANIA CHORÓB ODDECHOWYCH.
Specjalna i ergonomiczna rura porcelanowa zawiera bardzo wysoką jakość i czystą sól. Sól nie zawiera żadnych dodatkowych chemikaliów ani leków.

Jest wolny od zanieczyszczeń, zawiera 84 różnych minerałów i jest uważany za jedną z najlepszych jakościowo soli na świecie. Za pomocą inhalatora do soli możemy również doświadczyć dobroczynnego działania solnej terapii solnej w dowolnym miejscu i czasie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
raty przez internet leasing przez internet