Poduszka VENEZIA AURAFRESH

Producent: Dormisan

Czas dostawy: wysyłka do 24-48 h

264,00 

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 10 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Poduszka VENEZIA
Dla osób przyzwyczajonych do tradycyjnego kształtu poduszki

Luksusowa poduszka z pianki MEMORY z doskonałą pamięcią kształtu ma idealne właściwości elastyczne niezbędne do rozluźnienia mięśni szyi. Nadaje się do snu na plecach i boku.

Wypełnienie pianka SONNOCEL visco MEMORY - Unikalna pianka, która potrafi kopiować kształt ciała nie tylko na podstawie cieżaru człowieka, ale reaguje również na temperature ciała. Poduszki pod działaniem ciepła ciała miękna i dzięki efektowi tzw. powolnego powrotu ograniczaja reakcje w eksponowanych miejscach, zapobiegajac w ten sposób powstawaniu bólu.

Wyjatkowe własnosci pianki SONNOCEL visco MEMORY sa gwarancja maksymalnego komfortu podczas snu. Dzięki swojej zdolności do reagowania również na ciepło optymalnie dopasowują się do kształtu ciała ludzkiego. Nastepuje równomierne rozłożenie ciezaru i tym samym zmniejszenie średniego nacisku, który działa na organizm. Nastepuje poprawa ukrwienia, a spanie bez nieustannych zmian pozycji jest spokojniejsze - ogranicza w znacznym stopni chrapanie poprzez optymalną pozycję podcza snu - ogranicza dzieki temu chrapanie.

Wymiary: 40 x 70/ 10 cm
Twardość: średnia
Gwarancja: 5 lat na wnętrze.

Pokrowiec AURA FRESH rozprasza i eliminuje niepożądane zapachy, które negatywnie wpływają na zdrowie człowieka, poprawiają funkcje życiowe i jakość życia. Zapewnia to ostateczne i trwałe rozwiązanie, a efekty nie zmniejszają się z czasem. Pozytywnie wpływa na harmonię ciała i duszy.

Dzięki tym specjalnym właściwościom użytkownik ma zapewnione przyjemne uczucie świeżości i czystości podczas snu.

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii