Poduszka ortopedyczna SISSEL DeLuxe

Producent: Sissel

Czas dostawy: Towar chwilowo niedostępny.

350,00  394,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 10 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

 

 SISSEL® Deluxe - Śpij jeszcze wygodniej i obudź się bardziej wypoczęty!

Większa szerokość poduszki i regulowana wysokość dla jeszcze większego komfortu użytkowników podczas snu. Sissel Deluxe to klasa premium wśród poduszek. Łączy w sobie zalety wszystkich naszych poduszek: ortopedyczny kształt, szersza o dodatkowe 16 cm (rozmiar królewski), z możliwością regulacji wysokości, stworzona z pianki memory (z pamięcią). Dopełnieniem całości jest luksusowa, satynowa poszewka.

Na czym polega najwyższa jakość poduszki Sissel Deluxe?

Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż poduszka Sissel Deluxe posiada najlepiej znany, a zarazem najdokładniej opracowany ortopedyczny kształt. Jej ortopedyczna krawędź odpowiada poduszkom: Sissel Classic, PLUS oraz Soft. Zasadnicza różnica polega jednak na połączeniu regulacji wysokości (jak w poduszce Sissel Plus), większego rozmiaru (szersza o 16 cm!) oraz pianki visco-elastic (Memory Foam) o niespotykanej delikatności.

Dlaczego regulacja wysokości jest aż tak istotna?

Niezwykle ważne jest właściwe dobranie wysokości poduszki, które zależy od kilku czynników: twardości materaca, szerokości ramion użytkownika, jego postury i własnych preferencji. SISSEL® Deluxe wyposażona jest we wkładkę Vario, wykonaną ze sprężystej pianki poliuretanowej, ułatwiającą to zadanie. Jej dodanie lub usunięcie umożliwia regulację wysokości poduszki, indywidualne dopasowanie i większy komfort podczas snu.

Czemu służy większa szerokość w Sissel Deluxe?

Sissel Deluxe jest aż o 16 cm szersza niż Sissel Plus lub Soft. Sprawia to, że użytkownik odczuwa większą wygodę i stabilność podczas snu, nawet przy częstych zmianach pozycji. Śpiąc na poduszce Sissel Deluxe zawsze mamy pewność, że nasza głowa nie spadnie z niej na materac i nie obudzimy się z bólem karku.

Pianka z pamięcią jako nowy komfort podczas snu!

Poduszka Sissel Deluxe wykonana jest z wyjątkowego i wytrzymałego materiału - pianki visco-elastic – zapewniającej komfort podczas korzystania, dostosowującej się do temperatury i wagi ciała (memory foam). Jej optymalna twardość i sprężystość nie powoduje nieprzyjemnego nacisku na szyję. Pianka z której wykonana jest poduszka dodatkowo staje się milsza i jeszcze miększa po zetknięciu z powierzchnią ciała, ponieważ reaguje na jego temperaturę.

Wymiary poduszki

Szerokość: 63 cm Długość: 33 cm Wysokość: 10/12 cm

 

Wyprodukowana w Szwecji

5 lat gwarancji

Ortopedyczny kształt

Nieszkodliwe materiały

Wszystkie poduszki Sissel, produkowane są w Szwecji. Masz pewność jej najwyższej jakości.

Poduszki Sissel to najwyższa jakość, dlatego otrzymujesz od nas 5 letnią gwarancję.

To właśnie na kształcie poduszek Sissel, wzorowały się inne firmy, tworząc swoje produkty.

Nasze produkty są niealergiczne i nie zawierają szkodliwych substancji.

 

Zalety poduszki SISSEL® Deluxe w skrócie:

  • 16 cm szersza od pozostałych poduszek Sissel,
  • regulacja wysokości dodatkowej podkładce,
  • wyposażona w luksusową satynową poszewkę,
  • wymiary: 63 x 33 x 10/12 cm,
  • poduszka zrobiona z pianki visco-elastic, podkładka z pianki sprężystej,
  • nie zawiera szkodliwych fluoro-węglowodorów,
  • testowana antyalergicznie,
  • 5 lata gwarancji.

 

Uwaga! Już teraz pomyśl o poduszce dla Siebie, ponieważ jej brak może być źródłem poważniejszych konsekwencji i problemów.

Nieodpowiednia pozycja podczas snu powoduje złe ustawienie kręgów szyjnych i zmniejszenie światła otworów międzykręgowych, co w konsekwencji staje się przyczyną ucisku na szyjne korzenie rdzeniowe oraz zaburzeń przepływu w tętnicach kręgowych zaopatrujących mózg.

Budzimy się wówczas z uczuciem zmęczenia, odrętwiałymi rękami, zawrotami głowy i bólem karku. Odpowiednio wyprofilowane szwedzkie poduszki ortopedyczne, umożliwiają prawidłowe ułożenie i odciążenie kręgów szyjnych i zapobiegają wystąpieniu wymienionych wyżej, nieprzyjemnych objawów. Leczą zatem zapewniając jednocześnie wygodę. Poduszki wykonano ze specjalnej, niepalnej pianki visco-elastic, obszytej dzianiną bawełnianą, która dodatkowo ubrana jest w satynową poszewkę.

Daj sobie szansę i pamiętaj:

Twój organizm potrzebuje od 2 do 14 dni, aby przyzwyczaić się do nowego kształtu poduszki.

 

5 lat gwarancji SISSEL® - jakość szwedzkich produktów

Przekonująco dobre: od ponad 25 lat, marka SISSEL® reprezentuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Tworzymy je dla Ciebie.
To jest nasza najważniejsza zasada. Możesz trzymać nas za słowo.

A zatem, od teraz, oferujemy Państwu 5 lat gwarancji na stabilność kształtu wszystkich poduszek ortopedycznych SISSEL®, SISSEL®Medi Support, SISSEL® Sit Special 2 w 1, SISSEL®Sit Ring i SISSEL® Back.
Ponieważ jesteśmy pewni, że nasze produkty będą służyły Państwu bardzo długo! Każdy produkt jest starannie wybrany i produkowany zgodnie z najwyższymi normami jakości, wyłącznie w Szwecji.

Przyjazne dla środowiska metody produkcji, zastosowanie ekologicznych materiałów i maksimum innowacji wliczone jest w każdy produkt. To właśnie „szwedzka jakość”, która sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii