Poduszka podróżna Sissel Tour

Producent: Sissel

Czas dostawy: wysyłka 3 do 7 dni

89,00 
Kolor:

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Uwaga! Jedyna poduszka w Polsce z możliwością stosowania w samochodach z bocznymi poduszkami powietrznymi montowanymi w fotelach.

  • mocowanie do siedzenia poprzez podłużny pasek umożliwiający swobodne dopasowywanie do indywidualnych potrzeb
  • idealny do siedzeń bez regulacji podparcia lędźwi
  • wymiary: 31,5 x 25,5 x 5,5 cm
  • wycięty z pianki PU
  • wyposażony w bawełnianą poszewkę

Długie podróże a kręgosłup

Wielogodzinne, częste podróże to ogromne obciążenie dla kręgosłupa. W konsekwencji zawodowi kierowcy wyjątkowo często muszą borykać się z silnymi bólami pleców, ale także wadami postawy oraz poważnymi dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Ogromne znaczenie w zapobieganiu tym problemom ma zadbanie o właściwą postawę ciała podczas siedzenia w samochodzie.

Jak działa poduszka Sissel Tour?

Poduszka Sissel Tour gwarantuje zachowanie prawidłowej pozycji i naturalnej krzywizny kręgosłupa podczas długotrwałego siedzenia w samochodzie. Zapewnia wsparcie ortopedyczne dla części lędźwiowej kręgosłupa i jego skuteczne odciążenie. Tym samym nie tylko zmniejsza, ale i zapobiega bólom pleców. Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości.

Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą?

Zadbaj o optymalną pozycję w czasie podróży – wyprostowane oparcie fotela zapewnia pionową pozycję pleców, które należy maksymalnie dosunąć do oparcia. Warto więc sprawdzić, czy w przypadku umieszczenia nadgarstków nawet na szczycie kierownicy nie pojawia się konieczność oderwania pleców od oparcia. Zagłówek powinien znajdować się na wysokości szczytu głowy. Ręce kierowcy powinny być lekko ugięte w łokciach, a dłonie ułożone na kierownicy w pozycji „za piętnaście trzecia”. Należy też zwrócić uwagę, aby przy wciśniętym pedale sprzęgła lewa noga była nadal lekko zgięta w kolanie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię