Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502 + stacja pomiarowa

Producent: - brak producenta -

Czas dostawy: wysyłka do 24-48 h

4 499,00 

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 10 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

LIFAair została założona w Helsinkach w Finlandii w 1988 roku z jasny celem strategicznym - poprawą jakości powietrza w pomieszczeniach. Dzięki doskonałym wynikom badań LIFA wniosła znaczny wkład w fińskie standardy jakości powietrza. Urządzenia do oczyszczania LIFAair zostały wykorzystane w zastosowaniach wojskowych i medycznych, a później szerzej w branży komercyjnej. Firma LIFAair stała się również oficjalnym dostawcą oczyszczaczy powietrza dla Igrzysk Olimpijskich, ambasad oraz Kasyn w Makau. Obecnie LIFAair wprowadza zaawansowaną technologię oczyszczenia powietrza dla segmentu konsumenckiego. Jej motto „Odpowiedzialni za każdy oddech", pomaga tworzyć wysokiej jakości środowisko oddechowe dla każdej rodziny.

Przy zakupie oczyszczacza LIFAair LA502 dodajemy dodatkowy komplet filtrów HEPA gratis (wartość ok 500 zł) Promocja ważna do końca lutego 2018 r.

 

LIFAair LA502 – wyjątkowy design i zupełnie nowy poziom oczyszczania powietrza
Idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mniejsza wersja LIFAair LA352 jest niewystarczająca. Kombinacja filtrów HEPA o powierzchni 4,6m² i 3,5 kg impregnowanego węgla aktywnego oferuje niespotykane możliwości oczyszczania. Pozostały okres użytkowania filtra obliczany jest na podstawie ilości przefiltrowanych zanieczyszczeń. Urządzenie LA502 może być wyposażone w inteligentny sterownik monitorujący. Ogromna skuteczność pochłaniania pyłów, formaldehydu i innych lotnych związków organicznych (także benzo(a)piren).


Połączenie wysokiej jakości filtra HEPA i impregnowanego węgla aktywnego zapewnia długotrwałą i ekonomiczną ochronę. Nic dziwnego, że zdolność filtrów osiągnęła najwyższy poziom w teście wytrzymałościowym przeprowadzonym przez National Laboratory (P4 / F4).

LIFAair LA502 to produkt z najwyższej jakościowej półki. Dedykujemy go klientom, którzy szukają produktów premium, o znacznie wyższej efektywności działania, także w obszarze filtrowania tzw. lotnych związków organicznych (włącznie z wyjątkowo szkodliwym i problematycznym w Polsce benzo(a)pirenem).

Warto zwrócić uwagę na olbrzymi współczynnik CADR na najniższych obrotach, przy zachowaniu niskiego poziomu głośności (34 dB). CADR dla pyłów zawieszonych na poziomie 139 m3/h to 160 m3/h przepływu powietrza. Przy takiej wydajności większość rozwiązań konkurencji są niemal o 10dB głośniejsze.

Specyfikacja:

CADR (wydajność filtrowania): 139 do 450 m3/godz.
Pyły zawieszone CCM: P4 - High Effieciency
Formaldehyd CCM: F4 - High Effieciency
Optymalna wielkość pomieszczenia: do 54 m²
Czas oczyszczenia całego pomieszczenia: 20 min.
Poziom głośności: tryb nocny: 34dB(A), turbo: 63dB(A)
Koszty eksploatacji
Filtr węglowy z ogromną ilością węgla aktywnego: 3,5 kilograma - zalecana wymiana co 5 lat. Filtr HEPA12 najwyższej efektywności: 4,6m² powierzchni -  zalecana wymiana co 2 lata. Szacowany roczny koszt eksploatacji: około 230 zł.

Pod tym linkiem znajdziesz ofertę filtrów na zmianę: HEPA12 (co 3 lata) oraz dodatkowy filtr węglowy (co 10 lat).


3 stopniowa filtracja
Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.
Filtr węglowy (3,5 kg): dezodoryzuje powietrze, usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren, nieprzyjemne zapachy oraz wiele lotnych związków organicznych
Filtr HEPA12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijnych zanieczyszczeń - wnikających do krwiobiegu pyłów PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórczych bakterii i wirusów, pleśni, odchodów roztoczy oraz komórek grzybów

Funkcje dodatkowe
Panel dotykowy (cała górna obręcz): pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania
Zaawansowana konstrukcja systemu filtrów: wysoka żywotność i najwyższa efektywność oczyszczenie powietrza
Oryginalna obudowa oczyszczacza: oszczędność miejsca oraz ponadczasowy wygląd
Autodiagnoza: system informacji o potencjalnej awarii niemal wszystkich komponentów


Inteligentny kontroler z sensorami pomiarowymi (opcja, LAM05)
Wszystkie oczyszczacze LIFAair mogą być wyposażone w wysokiej klasy stację kontrolno-pomiarową LIFAsmart™, która nie tylko mierzy wiele poziomów zanieczyszczeń, ale także działa jako zdalne centrum dowodzenia oczyszczacza (funkcja Smart z aplikacją na smartfona). Stacja posiada wiele sensorów: temperatury, wilgotności, PM2.5, TVOC (lotnych związków organicznych) oraz CO2 (dwutlenku węgla). Dzięki temu ostatniemu, oczyszczacz chroni Ciebie i bliskich nie tylko przed smogiem, wirusami i alergenami, ale także dowiesz się o zbyt słabej wentylacji i kumulowaniu się dwutlenku węgla, co jest szczególnie groźne dla zdrowia i rozwoju intelektualnego dzieci. Kupując ten oczyszczacz prosimy o wybranie wersji: z kontrolerem lub bez.


Gwarancja 48 miesięcy (4 lata)!
Mając na uwadze wyjątkową jakość produktów LIFAair udzielamy na nie 4 lata gwarancji. Jesteśmy przekonani, że to najlepsze produkty rozwiązujące problem jakości powietrza w pomieszczeniach zamkniętych dostępne na polskim rynku.

Parametry techniczne
kolor: biały
obudowa: metalowa
wymiary:300x300x800 mm
waga: 14,6 kg
pobór prądu/moc : 1-60W
długość przewodu zasilającego: 3 m

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
raty przez internet leasing przez internet