O nas

 
MIKPOL jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, założoną w 1976 roku.
Prowadzimy działalność w zakresie usług, wyrobu oraz sprzedaży kołder z wypełnieniem naturalnym i kołder z wypełnieniem sztucznym. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość użytych surowców w naszych produktach jak i technikę wykonania, co gwarantuje satysfakcję z ich wieloletniego użytkowania. Stawiamy przede wszystkim na elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie indywidualne oraz hurtowe.
 

 
Od lat sukcesywnie zdobywamy coraz większą rzeszę swoich odbiorców. Do naszych zadowolonych Klientów z dumą możemy zaliczyć zarówno Klientów z regionu śląskiego jak i z całej Polski, obsługujemy również instytucje państwowe oraz wiele prężnie rozwijających się firm usługowo - handlowych.
To Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też w każdej chwili możesz z nami się skontaktować, a Twoje pytania nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi. Inwestujemy w Twoje zadowolenie!
Naszą wiedzę i doświadczenie staramy się wykorzystać jak najlepiej, aby nasi Klienci w pełni byli zadowoleni ze współpracy z nami i świadczonych przez nas usług.
Dziś MIKPOL postrzegana jest jako firma solidna, oferująca usługi wysokiej jakości przy kalkulacji cenowej odpowiedniej dla każdego Klienta.
 
Zespół MIKPOL
Infolinia: 801 000 850