Materac ortopedyczny SILVER MEMO KING - DORMISAN

Producent: Dormisan

Czas dostawy: wysyłka do 24-48 h

1 399,00 
Rozmiar:

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 10 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Materac ortopedyczny SILVER MEMO KING o wysokości od 25 cm do 150 kg!

Materac ortopedyczny odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. W pełni dostosowuje się do twojego ciała, utrzymuje kręgosłup w naturalnej pozycji podczas snu i zapewnia zdrowy i wysokiej jakości odpoczynek. Podstawą jest warstwa SONNOCEL 30, która jest solidna, a dzięki specjalnej strukturze otwartych komórek również optymalnie oddychająca, co zapewnia doskonałą wentylację materaca. Pokrowiec zawiera 2-centymetrową warstwę pianki pamięci, aby idealnie dopasować się do ciała i zrelaksować podczas snu. Pokrowiec SILVER PROTECT ogranicza rozmnażanie bakterii. Doskonale eliminuje także roztocza i ma działanie przeciwdrobnoustrojowe.
Całkowita wysokość materaca wynosi 25 cm. Obciążenie ortopedyczne do 150 kg na osobę.
Materac jest antybakteryjny i przeciw roztoczom.
(Materac dostępny jest również w wersji SILVER MEMO o wysokości 20 cm, nośności ortopedycznej 130 kg.)


Zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa oraz stawów podczas snu, stwarzając odpowiednie warunki dla rozluźnienia zmęczonych mięśni i  umożliwiając w ten sposób efektywny wypoczynek oraz spokojny, nieprzerwany sen. Sonnocel, który stanowi podstawę materaca ortopedycznego, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu krążenia, układu nerwowego i innych narządów.

Właściwa pozycja pleców utrzymana jest zarówno podczas leżenia na wznak, jak i w leżeniu bokiem. Istotnym czynnikiem podnoszącym komfort  użytkowania produktu, również w przypadku alergików, jest wnętrze zapewniające właściwą cyrkulację powietrza, a także jego antyalergiczna  powłoka Drill, redukująca namnażanie roztoczy.

Długą żywotność oraz odporność na odkształcenia nawet przy długotrwałym nacisku materac zawdzięcza wykorzystaniu nowoczesnej technologii i zastosowaniu specjalnych zimnych pianek, podtrzymujących równomiernie ciężar ciała.

Dodatkową zaletą jest opakowanie próżniowe ułatwiające przechowywanie oraz transport materaca.

Zdejmowany pokrowiec: nie

Całkowita wysokość materaca: 25 cm

Nośność: do 130 kg (na 1 osobę)

Twardość materaca: 3/4 (średni)

Gwarancja 6 lat!

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii