Inteligentne Gniazdko / Smart Socket - TURBOEGG

Producent: TURBOEGG

Czas dostawy: wysyłka 3 do 7 dni

89,00 

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 8,99 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Smart Socket | TurboEgg

Inteligentne Gniazdko elektryczne sterowane aplikacją na Twoim telefonie komórkowym lub zdalnie przez Internet bez zakupu dodatkowych urządzeń.

SMART SOCKET | TURBOEGG

Inteligentne gniazdko to produkt, dzięki któremu możesz zarządzać swoimi urządzeniami, oszczędzać energię elektryczną, a także wprowadzić więcej wygody do Twojego życia! Włącz i wyłącz podłączone urządzenia, a także sprawdź poziom napięcia, temperaturę oraz czas jego pracy w każdej chwili. Możesz to robić, po zainstalowaniu aplikacji TurboEgg na swoim smartfonie lub tablecie, będąc w domu lub będąc poza domem za pośrednictwem naszego panelu dostępnego z dowolnego miejsca na świecie.

Smart Socket wystarczy podłączyć do sieci zasilającej. Kolejnym krokiem jest włączenie funkcji Bluetooth® w telefonie, dzięki czemu urządzenie zostanie wykryte i pojawi się na ekranie. Od teraz można włączać/wyłączać to urządzenie, a także wykorzystywać pozostałe dostępne funkcje.

KOMUNIKACJA

Komunikacja lokalna  jest możliwa dzięki bezpośredniemu połączeniu Twojego smartfona z Smart Socket przez Bluetooth®. Smart Socket jest obsługiwany przez smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android 4.3 lub nowszym oraz iOS 8.0 lub nowszym.

Komunikacja z dowolnego miejsca na świecie przez Internet jest możliwa dzięki panelowi użytkownika www.  W tym celu wystarczy stare, nieużywane urządzenie mobilne działające w oparciu o system Android 4.3 (lub nowszy) lub iOS 8.0 (lub nowszy) z  naszą aplikacją pozostawione w domu połączone ze Smart Socket przez Bluetooth®.

Korzystaj z przejrzystej i intuicyjnej aplikacji

Aplikacja TurboEgg posiada przyjazny użytkownikowi interface. Dzięki przejrzystemu układowi i dobrze rozmieszczonym informacjom, korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste.

Aplikacja informuje o połączeniu Bluetooth w Twoim telefonie oraz o braku połączenia z Internetem.

Przejmij kontrolę nad urządzeniami w swoim domu

Każdemu Gniazdku TurboEgg możesz nadać swoją unikalną nazwę oraz PIN dostępu. Twórz grupy, które będą włączane i wyłączane za jednym zamachem. Dodawaj urządzenia do ulubionych, co umożliwi Ci szybki dostęp do tych, z których najczęściej korzystasz.

Włączaj i wyłączaj jednym ruchem ręki

Aby włączyć lub wyłączyć urządzenie wystarczy przesunąć suwak z OFF na ON. Zielony kolor informuje Cię, że urządzenie jest włączone.

Sprawdzaj temperaturę oraz poziom napięcia

Chcesz sprawdzić temperaturę swojego urządzenia lub jego napięcie? Nic prostszego! Wystarczy wejść w szczegóły urządzenia, aby sprawdzić aktualny stan poszczególnych urządzeń.

 

STEROWANIE PRZEZ PANEL WWW

Steruj z każdego miejsca na ziemi

Wychodzisz z domu i chcesz sprawdzić, czy wyłączyłeś żelazko? A może wyjeżdżasz na wakacje i chcesz nadal mieć kontrolę nad urządzeniami w swoim dom? Z TurboEgg jest to możliwe! Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu, który połączy się z urządzeniem mobilnym w domu i za jego pomocą w panelu użytkownika sprawdzi stan Twoich urządzeń oraz umożliwi sterowanie nimi.

Sprawdzaj historię pracy

W panelu www: https://panel.turboegg.com/users/sign_in zapisywane są każde zmiany pracy urządzeń, dzięki czemu zyskujesz kontrolę nad tym, co dzieje się w Twoim domu.

INSTRUKCJA OBSŁUGI: http://www.turboegg.com/instrukcje-obslugi/gniazdko/

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

WAGA

0.150 KG

MAKSYMALNA MOC ODBIORNIKA

1800 W

OBSŁUGIWANE NAPIĘCIE

230-250 VAC, 50HZ

POBÓR MOCY PRZY PRACY

0,2 W

ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI

2.402- 2.480 GHZ

LICZBA CYKLI ŁĄCZENIOWYCH

360 CYKLI/H

TEMPERATURA PRACY

OD -30°C DO +85°C

WILGOTNOŚĆ OTOCZENIA

OD 10% DO 90%

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
raty przez internet leasing przez internet