Osuszacze kompaktowe

Zakup kompaktowego osuszacza serii TTK-E-S to dobry nabytek jeśli szukamy osuszacza do utrzymania niskiej wilgotności w pomieszczeniach mieszkalnych i ochrony wartościowych przedmiotów, archiwum, zbiorów lub magazynów przed wilgocią i kosztami związanymi ze szkodami przez nią spowodowanymi .

Dodatkową zaletą urządzeń jest wysoki stosunek jakości co ceny.  Grzyby powstają już od wilgotności powietrza na poziomie 70 %, a korozja pojawia się już od 60 % !
Kompaktowy osuszacz powietrza firmy Trotec pozwala na uniknięcie takich szkód, poprawiając jednocześnie klimat panujący we wnętrzu  pomieszczenia.
Dzięki mobilności i niewielkim wymiarom, nasze urządzenia mogą być także łatwo stosowane poza pomieszczeniami mieszkalnymi, na przykład w piwnicach, magazynach oraz pralniach, laboratoriach i warsztatach. Należące do seryjnego wyposażenia gniazdo zewnętrznego odpływu  kondensatu umożliwiają długą, samodzielną pracę urządzenia.

Te mobilne, ciche, praktyczne i eleganckie urządzenia zapewnią niską wilgotność i przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu !