Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza BONECO U7142

Producent: BONECO

Czas dostawy: Towar chwilowo niedostępny.

1 450,00 

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

Koszty dostawy

Kurier FedEx

- przelew 16 zł

- pobranie 19 zł

Paczkomaty Inpost

- przelew od 10 zł

Zakupy powyżej 299 zł, koszt transportu gratis!

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Boneco U7142 - Ultrasonic
 
Odpowiednia jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka. Dzięki urządzeniom takim jak nawilżacz ultradźwiękowy firmy Boneco można cieszyć się świeżym, zdrowym i odpowiednio nawilżonym otoczeniem. Produkt ten sprawia, że powietrze jest odpowiednio nawilżone, a działanie to zawdzięcza wyposażeniu w specjalny ultradźwiękowy system nawilżania, w którym woda poddawana jest drganiom o dużej częstotliwości. Nawilżacz U7142 jest niezawodnym urządzeniem, które posiada wiele dodatkowych atutów, dzięki którym jest atrakcyjnym elementem wyposażenia każdego domu.
 
Nawilżacz wyposażony jest w ultradźwiękowy system nawilżania, w którym woda jest zamieniana w mgiełkę za pomocą drgań o dużej częstotliwości, a potem rozprowadzana w powietrzu poprzez wentylator. Dzięki niemu urządzenie pracuje bardzo cicho i wydajnie, a wykorzystując higrostat można uzyskać odpowiedni poziom wilgotności powietrza.

Nawilżacz posiada wyświetlacz LCD, dzięki któremu jego obsługa jest bardzo prosta. Posiada funkcję Intelkigentnej Kompensacji Temperatury, dzięki czemu kontrola nawilżania dostosowanego do temperatury powietrza jest automatyczna. Posiada regulator czasowy oraz wskaźnik, który przypomina o konieczności konserwacji lub uzupełnieniu zbiornika.

Dzięki urządzeniu firmy Boneco możliwe jest nawilżanie powierzchni do 60 metrów kwadratowych. Powietrze ochładzane jest ciepłą (40°C) lub zimną mgiełką wodną, a obecność wydajnego katridża do demineralizacji wody zapewnia to, że jest ona wolna od białego osadu kamiennego. W czasie zimy wody może być podgrzana do 80 stopni Celsjusza, dzięki czemu łatwo utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, natomiast w lecie dzięki mgiełce można utrzymać w nim przyjemny chłód.

Najwyższa jakość wody zachowana jest dzięki obecności elektrody Ionic Silver Stick, która wykorzystuje właściwości antybakteryjne srebra. Elektroda ta działa bez przerwy, nawet wówczas gdy nawilżacz nie jest włączony. Nawilżacze ultradźwiękowe powinny być uzupełniane wyłącznie surową wodą. Membrana z tytanu jest odporna na korozje, co gwarantuje długi czas działania. Dzięki wstępnemu podgrzaniu wody do 80°C usuwane są z niej drobnoustroje. Konstrukcja nawilżacza ułatwia czyszczenie, a raz w miesiącu należy używać środka do czyszczenia i odkamieniania o nazwie CalcOff.

Obecność higrostatu umożliwia kontrolę nawilżenia i dostosowanie go do potrzeb użytkownika. Nawilżacz zużywa przy tym mało energii, a dzięki bardzo cichej pracy doskonale nadaje się do wykorzystania w sypialni lub biurze.

Nawilżacz posiada wyjmowany zbiornik na wodę z uchwytem, dzięki któremu napełnianie wodą jest bardzo proste. Za sprawą okienka w zbiorniku łatwa jest też kontrola poziomu wody. Mgiełka rozprowadzana może być w dwóch kierunkach dzięki podwójnym dyszom, a dzięki dużemu zbiornikowi czas pracy urządzenia jest bardzo długi. Daje możliwość ustawienia stałego nawilżenia względnego do temperatury pomieszczenia, dzięki funkcjom Auto i Sleep.
 
Dane techniczne   
Powierzchnia pomieszczenia    do 60 m² / 150 m³
Wydajność nawilżania    do 550 g/h
Zbiornik na wodę    7.5 litra
Moc    45 W / 140 W (przy wstępnym podgrzewaniu)
Kolor    srebrno-czarny
Waga    4 kg
Poziom hałasu    25 dB
Wymiary   
Szerokość x długość x wysokość    25 cm x 28 cm x 44 cm
Funkcje specjalne   
System -   cyfrowy
Higrostat  -  tak
Tryby pracy  -  I / II / III
Podgrzewanie    tak
Automatyczny wyłącznik -   tak
Wskaźnik poziomu wody  -  wyświetlacz cyfrowy
Pojemniczek na olejki zapachowe    nie
Para    zimna i ciepła
Oczyszczanie powietrza    nie

Gwarancja: 24 miesiące

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii